Te waluty wymienisz w Kantorze MAX Szewska

Aktualizacja : 2022-11-23 16:53:59
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afganistan Afgani Afganistan Afgani AFN0.03190.0710
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02440.0515
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00560.0147
Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska Rial SAR1.00001.2700
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.01800.0500
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00700.0140
Aruba Florin Aruba Florin AWG1.83012.7190
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD4.48254.0721
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD8.233015.7464
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.02080.0615
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.62463.2283
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.91542.2405
BiH Marka BiH Marka BAM2.38002.6500
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.47350.6934
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.17990.4322
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.81001.0600
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.82114.8211
Burundi Frank Burundi Frank BIF0.00100.0030
CFP Frank CFP Frank XPF0.02830.0433
Chile Peso Chile Peso CLP0.00370.0065
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.08000.1100
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01520.0343
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.18000.3300
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.14880.3629
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.11030.1411
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.32772.1111
Filipiny Peso Filipiny Peso PHP0.06500.0990
Frank CFA Afryka Śr. Frank CFA Afryka Śr. XAF0.00450.0082
Frank CFA Afryka Zach. Frank CFA Afryka Zach. XOF0.00440.0091
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.04820.0752
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.21880.7958
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01860.0220
Gulden Antylski Gulden Antylski ANG1.87312.8667
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.48280.6337
Gwinea Frank Gwinea Frank GNF0.03270.0526
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.14770.1741
Honkong Dolar Honkong Dolar HKD0.50000.6400
Indie Rupia Indie Rupia INR0.04000.0690
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.02500.0370
Iran Rial Iran Rial IRR0.00760.0101
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.02000.1000
Jemen Rial Jemen Rial YER0.01200.0180
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD6.20007.5000
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0019
Katar Rial Katar Rial QAR1.00001.4600
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.03200.0600
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.04120.0655
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00100.0020
Kongo Frank Kongo Frank CDF0.00200.0026
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.30000.4500
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00400.0100
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.500015.5000
Laos Kip Laos Kip LAK0.00020.0004
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.23150.2735
Liban Funt Liban Funt LBP0.00140.0043
Libia Dinar Libia Dinar LYD0.91811.9105
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.07000.0945
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00070.0013
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.33480.4901
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00390.0049
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.23000.4000
Malezja Ringgit Malezja Ringgit MYR0.80001.1700
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.37000.5900
Mauritius Rupia Mauritius Rupia MUR0.06000.1600
Birma Kiat Birma Kiat MMK0.00170.0024
Mołdawia Lej Mołdawia Lej MDL0.15000.2700
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00080.0016
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.05360.1034
Namibia Dolar Namibia Dolar NAD0.20480.2661
Nepal Rupia Nepal Rupia NPR0.02200.0425
Nikaragua Cordoba Nikaragua Cordoba NIO0.07350.1346
Nowa Zelandia Dolar Nowa Zelandia Dolar NZD2.55003.0500
Oman Rial Oman Rial OMR8.500013.9000
Pakistan Rupia Pakistan Rupia PKR0.01150.0248
Paragwaj Guarani Paragwaj Guarani PYG0.58000.6900
Peru Sol Peru Sol PEN1.10001.4000
RPA Rand RPA Rand ZAR0.20000.3500
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00320.0051
Escudo zielonoprzylądkowe Escudo zielonoprzylądkowe CVE0.03600.0570
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03500.0490
Seszele Rupia Seszele Rupia SCR0.30000.4500
Singapur Dolar Singapur Dolar SGD2.90003.6500
Sir Lanka Rupia Sir Lanka Rupia LKR0.00600.0300
Syria Funt Syria Funt SYP0.00070.0027
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.42990.4552
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.09000.2000
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00110.0030
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.34921.8332
Trynidad Tobago Dolar Trynidad Tobago Dolar TTD0.30720.7072
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.40001.6500
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00040.0017
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.05680.2068
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.00030.0005
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02700.0401
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.01700.0300
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.25021.9502
Wyspy Salomona Dolar Wyspy Salomona Dolar SBD0.46050.5905
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.15590.4620
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 - 2021 Kantor Racibórz
Informacje