Aktualizacja : 2022-12-03 13:52:34
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.6500
4.7000
USA Dolar USA Dolar USD
4.4200
4.5200
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1890
0.1928
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.4000
5.4900
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.7100
4.8200
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.5200
4.7200
USA Dolar USA Dolar USD
4.4000
4.7000
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1830
0.1950
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.3000
5.5000
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.6000
4.8000
Dania Korona Dania Korona DKK0.5700 0.6400
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK0.4100 0.4700
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK0.4300 0.4900
Albania Lek Albania Lek ALL0.0330 0.0470
Węgry Forint Węgry Forint HUF0.0110 0.0130
Australia Dolar Australia Dolar AUD2.9000 3.2000
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN2.4000 2.6500
Chiny Juan Chiny Juan CNY0.6000 0.6750
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.5000 0.6500
Emiraty Arabskie Dirham Emiraty Arabskie Dirham AED1.2300 1.4400
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL1.5920 1.7900
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS1.2000 1.4700
Japonia Jen Japonia Jen JPY0.0300 0.0395
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.2000 3.4000
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN0.2400 0.2970
Rosja Rubel Rosja Rubel RUB0.0400 0.0790
Rumunia Lej Rumunia Lej RON0.9400 1.1000
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB0.1285 0.1500
Turcja Lira Turcja Lira TRY0.2400 0.3500
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH0.1000 0.1170
Islandia Korona Islandia Korona ISK0.0307 0.0390
Armenia DramArmenia Dram AMD0.00700.0140
Azerbejdżan ManatAzerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
BiH MarkaBiH Marka BAM2.38002.6500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.81001.0600
Chile PesoChile Peso CLP0.00370.0065
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.08000.1100
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.18000.3300
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06500.0990
Honkong DolarHonkong Dolar HKD0.50000.6400
Indie RupiaIndie Rupia INR0.04000.0690
Indonezja RupiaIndonezja Rupia (100) IDR0.02500.0370
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.20007.5000
Kambodża RielKambodża Riel KHR0.00050.0019
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03200.0600
Kolumbia PesoKolumbia Peso COP0.00100.0020
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500015.5000
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07000.0945
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.23000.4000
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.80001.1700
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.37000.5900
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.06000.1600
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2700
Nepal RupiaNepal Rupia NPR0.02200.0425
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.55003.0500
Oman RialOman Rial OMR8.500013.9000
Peru SolPeru Sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.20000.3500
Escudo zielonoprzylądkoweEscudo zielonoprzylądkowe CVE0.03600.0570
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03500.0490
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.30000.4500
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.90003.6500
Sir Lanka RupiaSir Lanka Rupia LKR0.00600.0300
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.09000.2000
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.40001.6500
Wietnam DongWietnam Dong (100) VND0.01700.0300
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR
3.0000
4.7200
USA Dolar USD
4.7000
5.2500
Czechy Korona CZK
0.1000
0.1990
Wielka Brytania Funt GBP
3.0000
5.5000
Szwajcaria Frank CHF
2.3000
3.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
kantor Szewska

Kantor MAX Racibórz

skupujemy wycofane banknoty

Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.53000.000
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.21000.000
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.88000.000
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.59000.000
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13200.000
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02160.000
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.62000.000
Norwegia stara Korona Norwegia stara KoronaNOK0.42000.000
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.34000.000
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00780.000
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.16000.000
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.16000.000
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP5.16000.000
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.16000.000
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP5.16000.000
Wyspa Man Funt Wyspa Man FuntIMP5.16000.000
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.90000.000
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES5.05000.000
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.26800.000
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08800.000
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK0.10800.000
Austria Szyling Austria SzylingATS0.24000.000
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.70000.000
Litwa Lit Litwa LitLTL1.16000.000
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09000.000
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.000
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria CHF84.34000.000
Anglia stary Funt GBP4.99000.000
Australia stary Dolar AUD2.01000.000
Dania stara Korona DKK0.56000.000
Czechy stara Korona CZK0.12600.000
Japonia stary Jen JPY0.02110.000
Kanada stary Dolar CAD2.26000.000
Norwegia stara Korona NOK0.39000.000
Szwajcaria stary Frank CHF3.77000.000
Węgry stary Forint HUF0.00560.000
Falklandy Funt FKP4.67000.000
Guernsey Funt GGP4.67000.000
Irlandia Funt IEP4.67000.000
Jersey Funt JEP4.67000.000
Szkocja Funt SCP4.67000.000
Wyspa Man Funt IMP4.67000.000
Niemcy Marka DEM1.74000.000
Irlandia stary Funt IES4.07000.000
Estonia Korona EEK0.19000.000
Belgia Frank BEF0.08700.000
Korona Słowacka SKK0.10500.000
Austria Szyling ATS0.33000.000
Łotwa Łat LVL4.84000.000
Litwa Lit LTL0.94000.000
Luksemburg Frank LUF0.08800.000
Słowenia Tolar SIT0.01600.000
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor MAX Racibórz

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę.

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP. Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Kantor Szewska

W Kantorze

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.