Aktualizacja : 2022-06-30 16:40:53
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.64004.7000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.5500 4.7500
USA Dolar USA Dolar USD 4.3500 4.5300
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1800 0.1920
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.2500 5.4900
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.5000 4.7300
Dania Korona Dania Korona DKK 0.6050 0.6400
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK 0.4150 0.4500
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK 0.4250 0.4650
Węgry Forint Węgry Forint HUF 0.0110 0.0135
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0330 0.0460
Australia Dolar Australia Dolar AUD 2.9600 3.1000
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3500 2.5900
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.5500 0.7500
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6200 0.6980
Emiraty Arabskie Dirham Emiraty Arabskie Dirham AED 1.0500 1.2500
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.3500 1.6500
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.1700 1.4800
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0300 0.0380
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.3300 3.4950
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN 0.1800 0.2500
Rumunia Lej Rumunia Lej RON 0.8900 1.0500
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB 0.1200 0.1490
Turcja Lira Turcja Lira TRY 0.2700 0.4200
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH 0.1100 0.1350
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0314 0.0370
BiH MarkaBiH Marka BAM2.32002.6000
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.80001.0500
Chile PesoChile Peso CLP0.00330.0056
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.07500.0990
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.25000.3500
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06500.0990
Honkong DolarHonkong Dolar HKD0.48000.6200
Indie RupiaIndie Rupia INR0.03300.0650
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.05006.7300
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0130
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03000.0500
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.6900
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07000.0990
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.70001.1200
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.42000.6500
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.07000.1400
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2600
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.60002.9900
Oman RialOman Rial OMR8.050012.7000
Peru SolPeru Sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.25000.3600
Escudo zielonoprzylądkoweEscudo zielonoprzylądkowe CVE0.03500.0690
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03200.0490
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.35000.4600
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.75003.3000
Sir Lanka RupiaSir Lanka Rupia LKR0.00790.0301
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.09000.1800
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.45001.6500
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.11000.2500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.7200
USA Dolar USD 4.2000 4.7300
Czechy Korona CZK 0.1000 0.1900
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.6000
Szwajcaria Frank CHF 2.3000 3.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.44004.6500
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.16005.4600
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.64002.9300
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.60000.5500
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13000.1840
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02160.0329
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.98003.2500
Norwegia stara Korona Norwegia stara KoronaNOK0.41000.4400
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.49004.6500
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00820.0122
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.16005.5300
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.16005.5300
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP4.89005.4500
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.16005.5300
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP5.16005.4600
Wyspa Man Funt Wyspa Man FuntIMP4.83005.5300
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM2.06002.4400
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES4.89005.4200
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.20300.3050
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08800.1180
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK0.11200.1600
Austria Szyling Austria SzylingATS0.27000.3500
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.72006.7800
Litwa Lit Litwa LitLTL1.17001.3800
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09000.1180
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara kuna Chorwacja stara kunaHRK0.42000.5900
Nowa Zelandia stary Dolar Nowa Zelandia stary DolarNZD1.90002.6300
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria CHF84.30004.6700
Anglia stary Funt GBP5.06005.4600
Australia stary Dolar AUD2.06003.1400
Dania stara Korona DKK0.55000.6400
Czechy stara Korona CZK0.12000.1950
Japonia stary Jen JPY0.02110.0339
Kanada stary Dolar CAD2.53003.5300
Norwegia stara Korona NOK0.39000.4600
Szwajcaria stary Frank CHF3.55004.6700
Węgry stary Forint HUF0.00590.0123
Falklandy Funt FKP4.78005.4600
Guernsey Funt GGP4.78005.4600
Irlandia Funt IEP4.78005.4600
Jersey Funt JEP4.78005.4600
Szkocja Funt SCP4.78005.4600
Wyspa Man Funt IMP4.78005.4600
Niemcy Marka DEM1.79002.4400
Irlandia stary Funt IES4.07005.3700
Estonia Korona EEK0.19100.3080
Belgia Frank BEF0.08700.1190
Korona Słowacka SKK0.10600.1600
Austria Szyling ATS0.26000.3500
Łotwa Łat LVL4.86006.8500
Litwa Lit LTL0.95001.2700
Luksemburg Frank LUF0.08800.1190
Słowenia Tolar SIT0.01700.0200
Chorwacja stara kuna HRK0.41000.6000
Nowa Zelandia stary Dolar NZD1.88002.6500
Hongkong stary Dolar HKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor MAX Racibórz

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę.

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP. Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Kantor Szewska

W Kantorze

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 - 2021 Kantor Racibórz
Informacje