tel. +48 32 419 07 53
Środa 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2019-10-23 16:08:32
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.25504.2850
USA dolarUSD13.83003.9000
Czechy koronaCZK10.16350.1665
Wielka Brytania funtGBP14.92004.9800
Szwajcaria frankCHF13.85503.9400
Dania koronaDKK10.56500.5850
Szwecja koronaSEK10.39000.4050
Norwegia koronaNOK10.41200.4280
Węgry forintHUF10.01290.0140
Chorwacja kunaHRK10.57000.6200
Kanada dolarCAD12.90002.9700
Australia dolarAUD12.60002.6800
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.17004.3200
USA dolarUSD13.77003.9200
Czechy koronaCZK10.16000.1700
Wielka Brytania funtGBP14.85005.0000
Szwajcaria frankCHF13.80003.9800
Dania koronaDKK10.55000.5900
Szwecja koronaSEK10.37000.4100
Norwegia koronaNOK10.40000.4300
Węgry forintHUF10.01280.0141
Chorwacja kunaHRK10.56000.6420
Albania lekALL10.03500.0440
Gruzja lariGEL11.33001.5400
Izrael szeklaILS11.10001.1590
Japonia jenJPY10.03550.0390
Kanada dolarCAD12.84003.0000
Meksyk pesoMXN10.18000.2500
Bułgaria lewBGN12.18002.2900
Rosja rubelRUB10.05500.0660
Rumunia lejRON10.88000.9850
Australia dolarAUD12.54002.7000
Tajlandia bahtTHB10.11800.1340
Turcja liraTRY10.66000.7600
Ukraina hrywnaUAH10.15000.1700
Chiny juanCNY10.52000.5700
Emiraty Arabskie dirhamAED11.04001.0950
Afganistan afganiAFN10.02890.0689
DZD10.02130.0418
Angola kwanzaAOA10.00250.0145
Arabia Saudyjska rialSAR10.92491.0549
Argentyna pesoARS10.03780.1178
Armenia dramAMD10.00540.0094
Aruba florinAWG11.75122.3512
Manat azerski nowyAZN11.76632.3663
Bahama DolarBSD13.61564.0156
Bahrajn dinarBHD17.807912.3079
Bangladesz TakaBDT10.02430.0643
Barbados dolarBBD11.08842.1684
Belize DolarBZD11.35612.1561
Białoruś RubelBYN11.78012.0601
BiH MarkaBAM11.97912.3691
Boliwia bolivianoBOB10.38920.6092
Botswana pulaBWP10.19880.4488
Brazylia realBRL10.90031.0903
Brunei dolarBND11.78043.3804
Burundi FrankBIF10.00110.0031
CFP FrankXPF10.02770.0437
Chile pesoCLP10.00390.0067
Dominikana pesoDOP10.05760.0876
DJF10.01140.0344
Egipt funtEGP10.22710.3371
Eswatini LilangeniSZL10.16210.3621
Etiopia birrETB10.11170.1367
Fidżi dolarFJD11.27061.9606
Filipiny pesoPHP10.06990.0838
Frank CFA Afryka SrodkowaXAF10.00450.0085
Frank CFA Afryka ZachodniaXOF10.00450.0085
Gambia dalasiGMD10.06700.0790
Ghana CediGHS10.59730.8073
Gibraltar funtGIP13.57694.8969
GYD10.01550.0185
Gulden antylskiANG11.74962.5496
Gwatemala quetzalGTQ10.33710.4571
Gwinea frankGNF10.00030.0005
HNL10.13560.1756
Honkong dolarHKD10.42310.4931
Indie rupiaINR10.05100.0599
Indonezja rupiaIDR10.00030.0003
Irak dinarIQD10.00240.0039
Iran rialIRR10.00010.0001
Islandia koronaISK10.02850.0380
Jamajka dolarJMD10.02380.0378
Jemen RialYER10.01160.0176
Jordania dinarJOD15.35045.7504
Kambodża rielKHR10.00070.0011
Katar rialQAR10.90401.1740
Kazachstan tengeKZT10.00840.0114
Kenia szylingKES10.03410.0411
Kirgistan somKGS10.05050.0650
Kolumbia pesoCOP10.00090.0016
Kongo frankCDF10.00210.0025
Korea Południowa wonKRW10.00310.0036
Kostaryka colónCRC10.00340.0093
Kuba pesoCUC12.90274.7027
Kuwejt dinarKWD19.343013.8430
Laos kipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.23830.2883
Liban funtLBP10.00210.0031
LYD11.83512.9251
Macedonia denarMKD10.06410.0811
Madagaskar ariaryMGA10.00080.0012
Makau patacaMOP10.33780.5078
MWK10.00410.0058
Malediwy rupiaMVR10.24340.2924
Malezja ringgitMYR10.86780.9878
Maroko dirhamMAD10.36150.4615
Mauritius rupiaMUR10.09000.1260
Birma kiatMMK10.00200.0027
Mołdawia lejMDL10.19870.2687
Mongolia tugrikMNT10.00100.0018
MZN10.04310.0831
Namibia dolarNAD10.22340.2834
Nepal rupiaNPR10.03020.0362
Nigeria nairaNGN10.00280.0148
NIO10.07960.1256
Nowa Zelandia dolarNZD12.43042.6104
Oman rialOMR18.276710.9767
Pakistan rupiaPKR10.01970.0296
Paragwaj guaraniPYG10.00060.0006
Peru solPEN11.00871.3387
RPA RandZAR10.22430.2993
RWF10.00320.0053
Republiki Zielonego Przylądka escudoCVE10.02750.0485
Salwador ColonSVC10.22980.6298
Serbia dinarRSD10.03200.0410
Seszele rupiaSCR10.19250.4125
Singapur dolarSGD12.76982.9098
Sir Lanka rupiaLKR10.01930.0313
Syria FuntSYP10.00770.0097
Tadżykistan SomoniTJS10.31710.4771
Tajwan dolarTWD10.08420.1392
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.42091.9209
TTD10.42770.7077
Tunezja DinarTND10.88561.5656
Turkmenistan ManatTMT10.99351.1935
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06740.2174
Uzbekistan SumUZS10.00030.0005
Vanuatu VatuVUV10.02260.0426
Wietnam DongVND10.00010.0002
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.21721.6172
SBD10.40750.4375
Zambia KwachaZMW10.18180.3818
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3200
USA dolarUSD13.77004.2200
Czechy koronaCZK10.10000.1700
Wielka Brytania funtGBP13.00004.9400
Szwajcaria frankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary funtGBS13.00004.7000
Austria szylingATS10.1200brak
Belgia frankBEF10.0610brak
Dania stara koronaDKS10.4000brak
Estonia koronaEEK10.1800brak
Guernsey funtGGP14.0000brak
Hiszpania pesetaESP10.0110brak
Holandia guldenNLG11.2000brak
Irlandia funtIEP14.0000brak
Jersey funtJEP14.0000brak
Litwa litLTL11.0000brak
Luksemburg frankLUF10.0600brak
Łotwa łatLVL14.0000brak
Niemcy markaDEM11.2000brak
Norwegia stara koronaNOS10.3000brak
Słowenia talarSIT10.0100brak
Szkocja funtSCP14.3000brak
Korona słowackaSKK10.0700brak
Wyspy Man funtIMP14.0000brak
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa 9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek 9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz