tel. +48 32 419 07 53
Środa 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2020-10-28 16:46:06
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.58504.6300
USA DolarUSD13.89883.9418
Czechy KoronaCZK10.16650.1685
Wielka Brytania FuntGBP15.06985.1198
Szwajcaria FrankCHF14.28474.3447
Dania KoronaDKK10.60310.6234
Szwecja KoronaSEK10.42370.4487
Norwegia KoronaNOK10.40270.4227
Australia DolarAUD12.73412.7941
Kanada DolarCAD12.92062.9806
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.45004.6500
USA DolarUSD13.80003.9500
Czechy KoronaCZK10.16000.1700
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.1200
Szwajcaria FrankCHF14.15004.3300
Dania KoronaDKK10.59000.6150
Szwecja KoronaSEK10.42000.4550
Norwegia KoronaNOK10.39500.4300
Albania LekALL10.03000.0450
Węgry ForintHUF10.01170.0133
Australia DolarAUD12.65002.8500
Bułgaria LewBGN12.20002.4500
Chiny JuanCNY10.46000.6400
Chorwacja KunaHRK10.55000.6600
Emiraty Arabskie DirhamAED10.92001.0700
Gruzja LariGEL11.01001.3500
Izrael SzeklaILS10.94001.1600
Japonia JenJPY10.03300.0390
Kanada DolarCAD12.80003.0000
Meksyk PesoMXN10.12000.2400
Rosja RubelRUB10.04000.0640
Rumunia LejRON10.84000.9650
Tajlandia BahtTHB10.10000.1340
Turcja LiraTRY10.47000.7000
Ukraina HrywnaUAH10.12000.1490
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.60002.5000
Bahrajn DinarBHD17.850812.2611
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.12002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.31242.0024
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Honkong DolarHKD10.42000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.01790.0299
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2700
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.5500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.40003.1000
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wyspy Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4400
USA DolarUSD13.80004.1500
Czechy KoronaCZK10.10000.1680
Wielka Brytania FuntGBP13.00004.8000
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.75005.0300
Australia stary DolarAUD11.85002.6200
Austria SzylingATS10.23000.2750
Belgia FrankBEF10.07900.0930
Dania stara KoronaDKK10.43000.5000
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1600
Chorwacja stara kunaHRK10.41000.5500
Estonia KoronaEEK10.20400.2390
Holandia GuldenNLG10.62001.7000
Hongkong stary DolarHKD10.31000.4600
Irlandia stary FuntIEP13.60004.7500
Japonia stary JenJPY10.02400.0335
Kanada stary DolarCAD12.10002.7900
Litwa LitLTL10.92001.0800
Luksemburg FrankLUF10.07900.0930
Łotwa ŁatLVL14.50005.3200
Niemcy MarkaDEM11.70001.9500
Norwegia stara KoronaNOK10.31000.3870
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.70002.4300
Korona SłowackaSKK10.10600.1240
Słowenia TolarSIT10.01320.0156
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.0500
Węgry stary ForintHUF10.00920.0110
Wyspa Man FuntIMP14.60004.9000
Szkocja FuntSCP14.77005.0700
Jersey FuntJEP14.60004.9000
Irlandia FuntIEP14.60004.9000
Guernsey FuntGGP14.60004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00005.0500
Australia stary DolarAUD11.82002.6500
Austria SzylingATS10.22000.2800
Belgia FrankBEF10.07500.0940
Dania stara KoronaDKK10.41000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara kunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.20000.2400
Holandia GuldenNLG10.60001.7100
Hongkong stary DolarHKD10.27000.4700
Irlandia stary FuntIEP13.50004.7600
Japonia stary JenJPY10.02300.0340
Kanada stary DolarCAD12.00002.8000
Litwa LitLTL10.90001.0900
Luksemburg FrankLUF10.07600.0950
Łotwa ŁatLVL14.46005.3250
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.3900
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.45002.4350
Korona SłowackaSKK10.10300.1250
Słowenia TolarSIT10.01300.0158
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.0700
Węgry stary ForintHUF10.00900.0115
Wyspa Man FuntIMP14.59004.9200
Szkocja FuntSCP14.75005.0900
Jersey FuntJEP14.59004.9200
Irlandia FuntIEP14.59004.9500
Guernsey FuntGGP14.59004.9200
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz