tel. +48 32 419 07 53
Sobota 9:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2021-05-08 13:35:43
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.52004.5800
USA DolarUSD13.71003.8300
Czechy KoronaCZK10.17350.1780
Wielka Brytania FuntGBP15.17005.2900
Szwajcaria FrankCHF14.10004.2000
Dania KoronaDKK10.60480.6128
Szwecja KoronaSEK10.44230.4533
Norwegia KoronaNOK10.44690.4589
Australia DolarAUD12.88002.9700
Kanada DolarCAD13.04003.1202
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.45004.6000
USA DolarUSD13.70003.8700
Czechy KoronaCZK10.16900.1790
Wielka Brytania FuntGBP15.10005.3000
Szwajcaria FrankCHF14.00004.2000
Dania KoronaDKK10.59000.6200
Szwecja KoronaSEK10.42500.4600
Norwegia KoronaNOK10.43000.4650
Albania LekALL10.02800.0450
Węgry ForintHUF10.01200.0133
Australia DolarAUD12.85002.9700
Bułgaria LewBGN12.22002.4500
Chiny JuanCNY10.45000.6300
Chorwacja KunaHRK10.57000.6400
Emiraty Arabskie DirhamAED10.88001.1500
Gruzja LariGEL10.94001.3200
Izrael SzeklaILS10.93001.1750
Japonia JenJPY10.03100.0390
Kanada DolarCAD13.00003.1300
Meksyk PesoMXN10.18000.2600
Rosja RubelRUB10.04100.0640
Rumunia LejRON10.84000.9800
Tajlandia BahtTHB10.01000.1330
Turcja LiraTRY10.42000.6200
Ukraina HrywnaUAH10.11000.1550
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1500
Argentyna PesoARS10.01000.0800
Armenia DramAMD10.00500.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.55002.2550
Bahrajn DinarBHD17.624612.0349
Barbados DolarBBD11.70002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.05001.6500
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.60000.9900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.06200.0900
Egipt FuntEGP10.22000.3000
Fidżi DolarFJD11.37092.0609
Filipiny PesoPHP10.06000.0880
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.05800.0850
Honkong DolarHKD10.38000.5200
Indie RupiaINR10.03300.0570
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02300.0330
Jamajka DolarJMD10.02000.0310
Jordania DinarJOD14.55005.8000
Kambodża RielKHR10.00050.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.20000.3800
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.500014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.50001.0500
Maroko DirhamMAD10.32000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.13000.2500
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.8500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.82001.2200
RPA RandZAR10.15000.2900
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.20002.8900
Sir Lanka RupiaLKR10.01300.0250
Tajwan DolarTWD10.08500.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.08000.2200
Wyspy Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.5200
USA DolarUSD13.75004.0700
Czechy KoronaCZK10.10000.1770
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.2000
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Waluty wycofane
ceny hurtowe
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50005.2900
Australia stary DolarAUD11.82002.7800
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07900.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara kunaHRK10.41000.5900
Estonia KoronaEEK10.20200.2900
Holandia GuldenNLG10.61001.9500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4750
Irlandia stary FuntIEP13.52005.3000
Japonia stary JenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.05002.8800
Litwa LitLTL10.92001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.47005.4800
Niemcy MarkaDEM11.65002.4000
Norwegia stara KoronaNOK10.35000.4520
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.6300
Korona SłowackaSKK10.10200.1300
Słowenia TolarSIT10.01320.0180
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1680
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspa Man FuntIMP14.44005.3400
Szkocja FuntSCP14.60005.3400
Jersey FuntJEP14.50005.3400
Irlandia FuntIEP14.60005.3400
Guernsey FuntGGP14.44005.3400
Wycofane banknoty
ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20005.3000
Australia stary DolarAUD11.80002.8000
Austria SzylingATS10.20000.3000
Belgia FrankBEF10.07700.0970
Dania stara KoronaDKK10.40000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara kunaHRK10.40000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.3000
Holandia GuldenNLG10.60002.0000
Hongkong stary DolarHKD10.25000.4800
Irlandia stary FuntIEP13.50005.3000
Japonia stary JenJPY10.02300.0380
Kanada stary DolarCAD12.00002.9000
Litwa LitLTL10.90001.1500
Luksemburg FrankLUF10.07700.0960
Łotwa ŁatLVL14.45005.5000
Niemcy MarkaDEM11.60002.5000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.4550
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.40002.6500
Korona SłowackaSKK10.10000.1320
Słowenia TolarSIT10.01300.0200
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1800
Węgry stary ForintHUF10.00880.0130
Wyspa Man FuntIMP14.40005.3500
Szkocja FuntSCP14.50005.3500
Jersey FuntJEP14.40005.3500
Irlandia FuntIEP14.50005.3500
Guernsey FuntGGP14.40005.3500
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNieczynne

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz
PFR