logo kantor w Raciborzu na Szewskiej
tel. +48 32 414 03 45
Pon-Pt : 8:30-17:00 Sob : 8:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2017-12-12 16:54:54
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.79222.7512
Australia dolar Australia dolarAUD 2.70352.6620
Dania korona Dania koronaDKK 0.57160.5607
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.42570.4148
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.43340.4205
euro euroEUR 4.21704.1950
USA dolar USA dolarUSD 3.61503.5720
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16440.1620
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.80004.7450
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.64003.5800
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.23004.0800
USA dolar USA dolarUSD 3.65003.5000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16800.1580
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.80004.6500
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.69003.5200
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.86002.7000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01460.0134
Australia dolar Australia dolarAUD 2.76002.6000
Dania korona Dania koronaDKK 0.58000.5400
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.44000.4000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.44000.4000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.65000.5400
Japonia jen Japonia jenJPY 0.04100.0300
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.15000.1200
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.05000.8800
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.30002.1500
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.08000.0500
Egipt funt Egipt funtEGP 0.40000.1000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.00000.8500
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.26000.1600
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.76004.3000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.55500.5150
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.09000.0600
Albania lek Albania lekALL 0.03600.0300
Indie rupia Indie rupiaINR 0.07000.0400
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.12001.0000
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.49500.3950
Brazylia real Brazylia realBRL 1.28001.0200
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.35002.0000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.50004.3000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.10000.8000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.60002.2000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.34000.2100
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.96000.7200
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.00400.0025
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.03750.0250
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.11900.1050
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.05000.9200
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.80002.4800
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.08000.0550
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.01350.0090
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.00040.0002
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.90001.6800
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.55001.2200
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.45000.2900
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.17000.0900
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.09200.0520
Katar rial Katar rialQAR 1.05000.7000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.00020.0001
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.80000.6000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.03850.0260
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.35000.1500
Islandia korona Islandia koronaISK 0.03900.0300
Peru sol Peru solPEN 1.30001.0200
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.12500.0800
Oman rial Oman rialOMR 13.00007.2000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.70004.2000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.28000.1000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.00008.0000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.05000.0110
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.80003.0000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.00160.0009
Chile peso Chile pesoCLP 0.00680.0040
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.40001.8000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.00007.5000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.60001.0000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.21003.0000
USA dolar USA dolarUSD 3.85003.5000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16700.1000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.75003.4000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
8:30-17:00
Sobota :
8:00-14:00

Telefon : +48 32 419 07 53

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku : kantor w Żorach

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 Kantor Racibórz