tel. +48 32 414 03 45
Poniedziałek 8:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2019-04-20 12:17:07
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.250004.28200
USA dolarUSD3.780003.83000
Czechy koronaCZK0.163500.16630
Wielka Brytania funtGBP4.910004.98000
Szwajcaria frankCHF3.710003.80000
Kanada dolarCAD2.800002.87000
Węgry forintHUF0.013100.01399
Australia dolarAUD2.680002.75000
Dania koronaDKK0.567000.58210
Szwecja koronaSEK0.402000.42600
Norwegia koronaNOK0.440000.44970
Japonia jenJPY0.033500.03490
Chiny juanCNY0.535000.56000
Izrael szeklaILS1.050001.08500
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.170004.32000
USA dolarUSD3.700003.85000
Czechy koronaCZK0.160000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.830005.00000
Szwajcaria frankCHF3.650003.82000
Kanada dolarCAD2.740002.88000
Węgry forintHUF0.012900.01430
Australia dolarAUD2.610002.76000
Dania koronaDKK0.550000.59000
Szwecja koronaSEK0.390000.42500
Norwegia koronaNOK0.420000.46000
Chorwacja kunaHRK0.555000.63000
Japonia jenJPY0.033000.03500
Ukraina hrywnaUAH0.135000.14800
Rumunia lejRON0.880000.95000
Bułgaria lewBGN2.180002.29000
Rosja rubelRUB0.051000.06100
Egipt funtEGP0.190000.29300
Turcja liraTRY0.600000.77000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Chiny juanCNY0.530000.58500
Dominikana pesoDOP0.070000.09800
Albania lekALL0.033000.04200
Indie rupiaINR0.051000.05990
Izrael szeklaILS1.000001.09500
Honkong dolarHKD0.400000.50000
Brazylia realBRL0.960001.11000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.150002.40000
Jordania dinarJOD5.100005.99000
Arabia Saudyjska rialSAR0.920001.06500
Nowa Zelandia dolarNZD2.520002.69000
RPA randZAR0.240000.32000
Malezja ringgitMYR0.810001.05000
Korea Południowa wonKRW0.003010.00370
Kenia szylingKES0.036000.04200
Tajlandia bahtTHB0.118000.12900
Emiraty Arabskie dirhamAED1.000001.08800
Singapur dolarSGD2.720002.90000
Macedonia denarMKD0.060000.08200
Kazachstan tengeKZT0.009000.01120
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.700001.95000
Gruzja lariGEL1.400001.63000
Maroko dirhamMAD0.340000.47000
Mauritius rupiaMUR0.090000.14000
Filipiny pesoPHP0.060000.08500
Katar rialQAR0.900001.07000
Wietnam dongVND0.000130.00021
Tunezja dinarTND0.800001.80000
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Seszele rupiaSCR0.200000.35000
Islandia koronaISK0.028000.03500
Peru solPEN1.100001.29000
Tajwan dolarTWD0.082000.12500
Oman rialOMR8.0000012.00000
Mołdawia lejMDL0.150000.28000
Kuwejt dinarKWD8.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.015000.03900
Kuba pesoCUC3.000004.80000
Kolumbia pesoCOP0.000900.00160
Chile pesoCLP0.004000.00680
Brunei dolarBND1.800003.40000
Bahrajn dinarBHD8.0000012.50000
Barbados dolarBBD1.120002.20000
Armenia dramAMD0.006000.00950
Argentyna pesoARS0.060000.15000
Boliwia bolivianoBOB0.400000.62000
Botswana pulaBWP0.200000.45000
Belize dolarBZD1.400002.20000
EEK0.180000.00000
Fidżi dolarFJD1.300001.99000
Gibraltar funtGIP3.000004.80000
Gambia dalasiGMD0.065000.09200
Gwatemala quetzalGTQ0.350000.60000
Kambodża rielKHR0.000700.00120
Sir Lanka rupiaLKR0.015000.03000
Malediwy rupiaMVR0.150000.35000
Nigeria nairaNGN0.003000.01500
Paragwaj guaraniPYG0.000500.00080
Tanzania szylingTZS0.001000.00220
Urugwaj pesoUYU0.070000.22000
Uzbekistan sumUZS0.000350.00055
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.32000
USA dolarUSD3.700004.08000
Czechy koronaCZK0.100000.17000
Wielka Brytania funtGBP3.200004.95000
Szwajcaria frankCHF2.300003.85000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Irlandia funtIEP4.000004.95000
Wyspy Man funtIMP3.000004.80000
Guernsey funtGGP3.000004.80000
Jersey funtJEP3.000004.80000
Niemcy markaDEM1.400002.20000
Łotwa łatLVL4.000006.40000
Litwa litLTL1.000001.35000
Anglia stary funtGBS3.000004.88000
Szkocja funtSCP4.200004.98000
ATS0.100000.26000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Czynne
poniedziałek8:00-17:00
wtorek8:00-17:00
środa8:00-17:00
czwartek8:00-17:00
piątek8:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz