tel. +48 32 419 07 53
Piątek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2020-06-05 11:44:38
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.40004.4300
USA DolarUSD13.87004.1100
Czechy KoronaCZK10.16200.1660
Wielka Brytania FuntGBP14.88005.0300
Szwajcaria FrankCHF14.04004.1500
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.30004.4700
USA DolarUSD13.80004.1200
Czechy KoronaCZK10.15800.1680
Wielka Brytania FuntGBP14.85005.0500
Szwajcaria FrankCHF13.95004.1000
Dania KoronaDKK10.56000.6000
Szwecja KoronaSEK10.40000.4400
Norwegia KoronaNOK10.38500.4300
Albania LekALL10.03000.0400
Węgry ForintHUF10.01240.0140
Australia DolarAUD12.55002.8000
Bułgaria LewBGN12.15002.4200
Chiny JuanCNY10.48000.6200
Chorwacja KunaHRK10.50000.7000
Emiraty Arabskie DirhamAED11.00001.1400
Gruzja LariGEL11.10001.4000
Izrael SzeklaILS11.02501.2150
Japonia JenJPY10.03450.0410
Kanada DolarCAD12.80002.9500
Meksyk PesoMXN10.11000.2400
Rosja RubelRUB10.04900.0645
Rumunia LejRON10.81000.9650
Tajlandia BahtTHB10.10500.1360
Turcja LiraTRY10.51000.7100
Ukraina HrywnaUAH10.14000.1700
Arabia Saudyjska RialSAR10.93001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.81002.6495
Bahrajn DinarBHD17.952212.4522
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.9900
BiH MarkaBAM12.01002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.60000.8800
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05500.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.30091.9909
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02130.0503
Honkong DolarHKD10.44000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD15.10006.2700
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.92651.1438
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000013.9120
Macedonia DenarMKD10.06000.0900
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia LejMDL10.18050.2842
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.6500
Oman RialOMR18.500011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.61060.6900
Peru SolPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.18000.3639
Singapur DolarSGD12.61003.1000
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wyspy Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.5700
USA DolarUSD13.85004.2000
Czechy KoronaCZK10.10000.1660
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.2000
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.80004.3500
Australia stary DolarAUD11.9000brak
Austria SzylingATS10021.5000brak
Belgia FrankBEF1.00055.0000brak
Dania stara KoronaDKK10045.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara kunaHRK10039.0000brak
Estonia KoronaEEK10017.0500brak
Holandia GuldenNLG10.6000brak
Hongkong stary DolarHKD10025.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.5000brak
Japonia stary JenJPY1.00020.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0800brak
Litwa LitLTL10090.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00068.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.5200brak
Niemcy MarkaDEM11.71502.2000
Norwegia stara KoronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.3700brak
Korona SłowackaSKK10.0960brak
Słowenia TolarSIT1.00011.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.0200brak
Węgry stary ForintHUF1.0008.3000brak
Wyspa Man FuntIMP14.45004.9000
Szkocja FuntSCP14.42004.9000
Jersey FuntJEP14.20004.9000
Irlandia FuntIEP14.20004.9000
Guernsey FuntGGP14.20004.9000
Falklandy FuntFKP14.20004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50004.4000
Australia stary DolarAUD11.8700brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00050.0000brak
Dania stara KoronaDKK10044.5000brak
Czechy stara KoronaCZK1008.0000brak
Chorwacja stara kunaHRK10036.0000brak
Estonia KoronaEEK10015.0500brak
Holandia GuldenNLG10.5700brak
Hongkong stary DolarHKD10022.0000brak
Irlandia stary FuntIEP13.4800brak
Japonia stary JenJPY1.00016.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10087.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00050.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.5000brak
Niemcy MarkaDEM11.71002.2200
Norwegia stara KoronaNOK10031.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.3500brak
Korona SłowackaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.0009.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.0000brak
Węgry stary ForintHUF1.0007.5000brak
Wyspa Man FuntIMP13.95004.9300
Szkocja FuntSCP14.40004.9300
Jersey FuntJEP13.95004.9300
Irlandia FuntIEP13.95004.9300
Guernsey FuntGGP13.95004.9300
Falklandy FuntFKP13.95004.9300
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-12:00
niedzielaNIECZYNNE

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz