logo kantor w Raciborzu na Szewskiej
tel. +48 32 414 03 45
Pon-Pt : 8:00-17:00 Sob : 8:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2018-04-24 16:24:25
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.165600.16320
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.708702.65980
Australia dolar Australia dolarAUD 2.642802.59210
Dania korona Dania koronaDKK 0.572400.55990
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.411000.39920
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.442100.43100
euro euroEUR 4.207004.18000
USA dolar USA dolarUSD 3.450003.41000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.820004.78000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.550003.50000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013900.01330
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.917000.88000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.220004.07000
USA dolar USA dolarUSD 3.500003.35000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.167000.15700
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.850004.70000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.600003.42000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.800002.58000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014300.01300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.720002.52000
Dania korona Dania koronaDKK 0.575000.53500
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.410000.38000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.450000.41000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.54000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.034500.03100
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.142000.12500
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.940000.85000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.250002.12000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.070000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.350000.10000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.950000.85000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.240000.16000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.780004.63000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.570000.52000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.090000.06000
Albania lek Albania lekALL 0.039000.03200
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.04000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.040000.96000
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.530000.39500
Brazylia real Brazylia realBRL 1.150001.00000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.300002.14000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.200004.70000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.000000.80000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.650002.40000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.340000.21000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.980000.80000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.004000.00250
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.037500.03000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.118000.10700
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.040000.91000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.750002.48000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.080000.06000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.011700.00900
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000350.00018
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.850001.60000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.600001.35000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.470000.34000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.150000.09000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.090000.06000
Katar rial Katar rialQAR 1.050000.70000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000200.00010
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.800000.60000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.038500.03200
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.350000.15000
Islandia korona Islandia koronaISK 0.034900.02900
Peru sol Peru solPEN 1.230001.02000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Oman rial Oman rialOMR 13.000007.20000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.770004.20000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.050000.01100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.800003.00000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001600.00090
Chile peso Chile pesoCLP 0.006800.00400
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400001.80000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000007.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.00000
szyling tanzaski szyling tanzaskiTZS 0.000200.00010
funt wyspy man funt wyspy manIMP 0.000003.50000
funt guernsey funt guernseyGGP 0.000003.00000
funt jersey funt jerseyJEP 0.000003.50000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.200003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.700003.35000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.165000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.700003.20000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
8:00-17:00
Sobota :
8:00-14:00

Telefon : +48 32 419 07 53

Praca w kantorze Nowa

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku : kantor w Żorach

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 Kantor Racibórz