tel. +48 32 419 07 53
Poniedziałek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2020-08-03 16:58:17
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.39004.4300
USA DolarUSD13.74003.8300
Czechy KoronaCZK10.16550.1685
Wielka Brytania FuntGBP14.85004.9400
Szwajcaria FrankCHF14.05004.1700
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.28004.4500
USA DolarUSD13.65003.9000
Czechy KoronaCZK10.16000.1700
Wielka Brytania FuntGBP14.75004.9500
Szwajcaria FrankCHF14.00004.2000
Dania KoronaDKK10.57500.5820
Szwecja KoronaSEK10.41000.4420
Norwegia KoronaNOK10.38500.4270
Albania LekALL10.03000.0450
Węgry ForintHUF10.01200.0138
Australia DolarAUD12.60002.7400
Bułgaria LewBGN12.25002.4500
Chiny JuanCNY10.47000.6100
Chorwacja KunaHRK10.50000.7000
Emiraty Arabskie DirhamAED10.96001.1100
Gruzja LariGEL11.11001.5000
Izrael SzeklaILS11.00001.1900
Japonia JenJPY10.03350.0390
Kanada DolarCAD12.70002.8800
Meksyk PesoMXN10.12000.2400
Rosja RubelRUB10.04900.0645
Rumunia LejRON10.83000.9300
Tajlandia BahtTHB10.10500.1360
Turcja LiraTRY10.51000.7000
Ukraina HrywnaUAH10.14000.1690
Arabia Saudyjska RialSAR10.93001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.60002.5000
Bahrajn DinarBHD17.744212.1544
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.7000
BiH MarkaBAM12.12002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.61000.8500
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.32232.0123
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02040.0494
Honkong DolarHKD10.44000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jordania DinarJOD14.78005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.89341.1934
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia DenarMKD10.06000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.82000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2842
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.6500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.61060.6900
Peru SolPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.18000.3639
Singapur DolarSGD12.61003.1000
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wyspy Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4400
USA DolarUSD13.65004.1000
Czechy KoronaCZK10.10000.1680
Wielka Brytania FuntGBP13.00004.8000
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.80004.8300
Australia stary DolarAUD11.91002.7000
Austria SzylingATS10.22000.2800
Belgia FrankBEF10.07850.0940
Dania stara KoronaDKK10.44000.5100
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1600
Chorwacja stara kunaHRK10.41000.5500
Estonia KoronaEEK10.20300.2450
Holandia GuldenNLG10.62001.7200
Hongkong stary DolarHKD10.32000.4300
Irlandia stary FuntIEP13.80004.8000
Japonia stary JenJPY10.02500.0350
Kanada stary DolarCAD12.09002.8600
Litwa LitLTL10.92001.1100
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.49005.3800
Niemcy MarkaDEM11.65001.9500
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.3800
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.60002.4300
Korona SłowackaSKK10.10600.1260
Słowenia TolarSIT10.01320.0158
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.0800
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspa Man FuntIMP14.45004.9000
Szkocja FuntSCP14.45004.8200
Jersey FuntJEP14.45004.9000
Guernsey FuntGGP14.45004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.45004.8500
Australia stary DolarAUD11.90002.7200
Austria SzylingATS10.21000.2900
Belgia FrankBEF10.07740.0950
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara kunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.20000.2500
Holandia GuldenNLG10.61001.7500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4500
Irlandia stary FuntIEP13.55004.8100
Japonia stary JenJPY10.02300.0360
Kanada stary DolarCAD12.05002.8700
Litwa LitLTL10.90001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07700.1000
Łotwa ŁatLVL14.43005.4000
Niemcy MarkaDEM11.60002.0000
Norwegia stara KoronaNOK10.29000.4000
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.40002.4500
Korona SłowackaSKK10.10400.1280
Słowenia TolarSIT10.01290.0160
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1000
Węgry stary ForintHUF10.00880.0115
Wyspa Man FuntIMP13.95004.8100
Szkocja FuntSCP14.40004.7900
Jersey FuntJEP14.45004.9200
Irlandia FuntIEP13.55004.8100
Guernsey FuntGGP13.30004.9200
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz