tel. +48 32 419 07 53
Niedziela
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2019-11-16 12:07:39
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.25004.2800
USA DolarUSD13.84503.9100
Czechy KoronaCZK10.16350.1670
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.0200
Szwajcaria FrankCHF13.87003.9400
Dania KoronaDKK10.56500.5820
Szwecja KoronaSEK10.39300.4080
Norwegia KoronaNOK10.41700.4320
Węgry ForintHUF10.01280.0139
Australia DolarAUD12.60002.6950
Chorwacja KunaHRK10.57000.6200
Kanada DolarCAD12.90002.9700
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.17004.3200
USA DolarUSD13.82003.9700
Czechy KoronaCZK10.16000.1700
Wielka Brytania FuntGBP14.90005.0500
Szwajcaria FrankCHF13.84003.9900
Dania KoronaDKK10.55000.5900
Szwecja KoronaSEK10.37500.4100
Norwegia KoronaNOK10.40000.4400
Albania LekALL10.03500.0440
Węgry ForintHUF10.01270.0141
Australia DolarAUD12.55002.7000
Bułgaria LewBGN12.18002.2900
Chiny JuanCNY10.52000.5700
Chorwacja KunaHRK10.56000.6420
Emiraty Arabskie DirhamAED11.03001.0900
Gruzja LariGEL11.33001.5400
Izrael SzeklaILS10.90001.1000
Japonia JenJPY10.03500.0380
Kanada DolarCAD12.83002.9800
Meksyk PesoMXN10.18000.2500
Rosja RubelRUB10.05500.0660
Rumunia LejRON10.88000.9850
Tajlandia BahtTHB10.11800.1380
Turcja LiraTRY10.66000.7600
Ukraina HrywnaUAH10.15000.1700
Afganistan AfganiAFN10.03030.0694
Algieria DinarDZD10.02140.0514
Angola KwanzaAOA10.00250.0144
Arabia Saudyjska RialSAR10.93481.0648
Argentyna PesoARS10.03090.1209
Armenia DramAMD10.00550.0097
Aruba FlorinAWG11.77662.3766
Azerbejdżan ManatAZN12.03842.4174
Bahama DolarBSD13.65744.0574
Bahrajn DinarBHD17.886012.3860
Bangladesz TakaBDT10.02600.0660
Barbados DolarBBD11.10702.1870
Belize DolarBZD11.37892.1789
Białoruś RubelBYN11.79092.0709
BiH MarkaBAM11.98222.3722
Boliwia BolivianoBOB10.39520.6152
Botswana PulaBWP10.20080.4508
Brazylia RealBRL10.88531.0753
Brunei DolarBND11.80873.4087
Burundi FrankBIF10.00100.0030
CFP FrankXPF10.02780.0438
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.07080.0883
Dżibuti FrankDJF10.01170.0347
Egipt FuntEGP10.24520.3410
Eswatini LilangeniSZL10.15990.3599
Etiopia BirrETB10.11280.1378
Fidżi DolarFJD11.28411.9741
Filipiny PesoPHP10.07140.0853
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00450.0085
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00450.0085
Gambia DalasiGMD10.06790.0799
Ghana CediGHS10.63560.8456
Gibraltar FuntGIP14.03274.9327
Gujana DolarGYD10.01570.0187
Gulden AntylskiANG11.81412.6141
Gwatemala QuetzalGTQ10.34740.4674
Gwinea FrankGNF1000.02090.0482
Honduras LempiraHNL10.13750.1775
Honkong DolarHKD10.43490.5109
Indie RupiaINR10.05090.0598
Indonezja RupiaIDR1.0000.27570.3421
Irak DinarIQD10.00260.0040
Iran RialIRR1.0000.08050.0985
Islandia KoronaISK10.03000.0386
Jamajka DolarJMD10.02350.0375
Jemen RialYER10.01180.0178
Jordania DinarJOD15.46735.9573
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.91691.1111
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia SzylingKES10.03500.0420
Kirgistan SomKGS10.05240.0669
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0026
Korea Południowa WonKRW1000.31090.3680
Kostaryka ColónCRC10.00350.0094
Kuba PesoCUC12.94454.7445
Kuwejt DinarKWD19.436813.9368
Laos KipLAK10.00030.0006
Lesotho LotiLSL10.23610.2861
Liban FuntLBP10.00220.0032
Libia DinarLYD11.97103.0610
Macedonia DenarMKD10.06420.0812
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.34360.5136
Malawi KwachaMWK10.00410.0058
Malediwy RupiaMVR10.24640.2954
Malezja RinggitMYR10.88851.0085
Maroko DirhamMAD10.37420.4742
Mauritius RupiaMUR10.10000.1260
Birma KiatMMK10.00210.0028
Mołdawia LejMDL10.19860.2686
Mongolia TugrikMNT10.00100.0018
Mozambik MeticalMZN10.04280.0828
Namibia DolarNAD10.22120.2812
Nepal RupiaNPR10.03020.0362
Nigeria NairaNGN10.00410.0132
Nikaragua CordobaNIO10.08040.1264
Nowa Zelandia DolarNZD12.44752.6775
Oman RialOMR19.223311.3033
Pakistan RupiaPKR10.02090.0308
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.56870.6487
Peru SolPEN11.01061.3406
RPA RandZAR10.22550.3005
Rwanda FrankRWF10.00320.0053
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02760.0486
Salwador ColonSVC10.23510.6351
Serbia DinarRSD10.03340.0424
Seszele RupiaSCR10.19600.4160
Singapur DolarSGD12.78592.9219
Sir Lanka RupiaLKR10.01980.0318
Syria FuntSYP10.00780.0098
Tadżykistan SomoniTJS10.33000.4900
Tajwan DolarTWD10.10160.1291
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.43631.9363
Trynidad Tobago DolarTTD10.43370.7137
Tunezja DinarTND11.13301.5730
Turkmenistan ManatTMT11.02831.2283
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06800.2180
Uzbekistan SumUZS1.0000.35950.5595
Vanuatu VatuVUV10.02280.0428
Wietnam DongVND1.0000.12090.1809
Wschodnie Karaiby DolarXCD11.23591.6359
Wyspy Salomona DolarSBD10.41510.4451
Zambia KwachaZMW10.16840.3684
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.80004.1700
Czechy KoronaCZK10.10000.1700
Wielka Brytania FuntGBP13.00004.9800
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.7000
Austria SzylingATS10.1200brak
Belgia FrankBEF10.0610brak
Dania stara KoronaDKS10.4000brak
Estonia KoronaEEK10.1800brak
Guernsey FuntGGP14.0000brak
Hiszpania PesetaESP10.0110brak
Holandia GuldenNLG11.2000brak
Irlandia FuntIEP14.0000brak
Jersey FuntJEP14.0000brak
Litwa LitLTL11.0000brak
Luksemburg FrankLUF10.0600brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.2000brak
Norwegia stara KoronaNOS10.3000brak
Słowenia TolarSIT10.0100brak
Szkocja FuntSCP14.3000brak
Korona SłowackaSKK10.0700brak
Wyspa Man FuntIMP14.0000brak
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek8:00-17:00
wtorek8:00-17:00
środa 8:00-17:00
czwartek8:00-17:00
piątek8:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz