logo kantor w Raciborzu na Szewskiej
tel. +48 32 414 03 45
Pon-Pt : 8:00-17:00 Sob : 8:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2018-02-24 14:16:32
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Australia dolar Australia dolarAUD 2.681102.63840
Dania korona Dania koronaDKK 0.568100.55560
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.422200.41040
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.439500.42840
euro euroEUR 4.185004.15000
USA dolar USA dolarUSD 3.420003.37000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.165000.16300
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.760004.70000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.660003.59000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.750002.65000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014000.01330
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.200004.05000
USA dolar USA dolarUSD 3.470003.32000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166500.15800
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.770004.62000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.670003.53000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.820002.57000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014300.01300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.770002.57000
Dania korona Dania koronaDKK 0.570000.53000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.435000.40000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.445000.40000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.54000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035000.03000
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.134000.11800
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.050000.88000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.300002.15000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.070000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.400000.10000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.000000.88000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.260000.16000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.700004.55000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.560000.51000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.090000.06000
Albania lek Albania lekALL 0.039000.03000
Indie rupia Indie rupiaINR 0.070000.04000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.060000.96000
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.530000.39500
Brazylia real Brazylia realBRL 1.200001.04000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.300002.10000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.500004.30000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.000000.80000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.690002.40000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.340000.21000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.960000.77000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.004000.00250
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.037500.02500
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.119000.10500
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.040000.90000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.800002.48000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.080000.06000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.012200.00900
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000350.00018
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.870001.60000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.550001.22000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.450000.34000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.150000.09000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.092000.05200
Katar rial Katar rialQAR 1.050000.70000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000200.00010
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.800000.60000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.038500.03200
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.350000.15000
Islandia korona Islandia koronaISK 0.037000.02700
Peru sol Peru solPEN 1.230001.02000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Oman rial Oman rialOMR 13.000007.20000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.700004.20000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.050000.01100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.800003.00000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001600.00090
Chile peso Chile pesoCLP 0.006800.00400
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400001.80000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000007.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.00000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.180003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.670003.32000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.660003.20000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
8:00-17:00
Sobota :
8:00-14:00

Telefon : +48 32 419 07 53

Praca w kantorze Nowa

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku : kantor w Żorach

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 Kantor Racibórz