tel. +48 32 414 03 45
Środa 8:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2019-02-19 16:04:52
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.310004.33500
USA dolarUSD3.810003.85500
Czechy koronaCZK0.166000.16850
Wielka Brytania funtGBP4.935004.99000
Szwajcaria frankCHF3.785003.84000
Kanada dolarCAD2.808102.87810
Węgry forintHUF0.013100.01370
Australia dolarAUD2.650802.71080
Dania koronaDKK0.575500.58800
Szwecja koronaSEK0.403600.42460
Norwegia koronaNOK0.437400.44850
Japonia jenJPY0.034300.03520
Chiny juanCNY0.530000.56000
Izrael szeklaILS1.024001.07000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.200004.35000
USA dolarUSD3.750003.90000
Czechy koronaCZK0.160000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.820004.99900
Szwajcaria frankCHF3.700003.85000
Kanada dolarCAD2.790002.95000
Węgry forintHUF0.013200.01430
Australia dolarAUD2.630002.78000
Dania koronaDKK0.550000.59000
Szwecja koronaSEK0.390000.43000
Norwegia koronaNOK0.415000.45000
Chorwacja kunaHRK0.550000.65000
Japonia jenJPY0.034000.03580
Ukraina hrywnaUAH0.133000.14900
Rumunia lejRON0.880000.95000
Bułgaria lewBGN2.160002.29000
Rosja rubelRUB0.050000.06000
Egipt funtEGP0.160000.24300
Turcja liraTRY0.600000.77000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Chiny juanCNY0.520000.56500
Dominikana pesoDOP0.070000.09000
Albania lekALL0.033000.04100
Indie rupiaINR0.040000.05990
Izrael szeklaILS1.000001.08000
Honkong dolarHKD0.410000.49700
Brazylia realBRL0.970001.10000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.160002.32000
Jordania dinarJOD5.000005.70000
Arabia Saudyjska rialSAR0.870001.04000
Nowa Zelandia dolarNZD2.577002.74000
RPA randZAR0.230000.32000
Malezja ringgitMYR0.810000.99900
Korea Południowa wonKRW0.003010.00370
Kenia szylingKES0.031000.04040
Tajlandia bahtTHB0.117000.12900
Emiraty Arabskie dirhamAED1.001001.07000
Singapur dolarSGD2.670002.83000
Macedonia denarMKD0.060000.08000
Kazachstan tengeKZT0.009000.01120
Indonezja rupiaIDR0.000210.00029
Białoruś rubelBYN1.650001.90000
Gruzja lariGEL1.380001.60000
Maroko dirhamMAD0.340000.47000
Mauritius rupiaMUR0.090000.14000
Filipiny pesoPHP0.060000.08500
Katar rialQAR0.850001.08000
Wietnam dongVND0.000130.00021
Tunezja dinarTND0.800001.80000
Serbia dinarRSD0.034000.03900
Seszele rupiaSCR0.200000.35000
Islandia koronaISK0.028000.03500
Peru solPEN1.050001.25000
Tajwan dolarTWD0.082000.12600
Oman rialOMR8.0000012.00000
Mołdawia lejMDL0.100000.28000
Kuwejt dinarKWD8.0000016.00000
Jamajka dolarJMD0.011000.04700
Kuba pesoCUC3.000004.80000
Kolumbia pesoCOP0.000900.00160
Chile pesoCLP0.004000.00680
Brunei dolarBND1.800003.40000
Bahrajn dinarBHD7.5000015.00000
Barbados dolarBBD1.200002.30000
Armenia dramAMD0.006000.00950
Argentyna pesoARS0.060000.15000
Boliwia bolivianoBOB0.400000.62000
Botswana pulaBWP0.200000.45000
Belize dolarBZD1.200002.20000
Fidżi dolarFJD1.300001.99000
Gibraltar funtGIP3.000004.80000
Gambia dalasiGMD0.065000.09200
Gwatemala quetzalGTQ0.350000.60000
Kambodża rielKHR0.000700.00120
Sir Lanka rupiaLKR0.010000.03500
Malediwy rupiaMVR0.150000.35000
Nigeria nairaNGN0.003000.01500
Paragwaj guaraniPYG0.000500.00080
Tanzania szylingTZS0.001000.00220
Urugwaj pesoUYU0.050000.20000
Uzbekistan sumUZS0.000350.00055
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.35000
USA dolarUSD3.750004.10000
Czechy koronaCZK0.100000.16800
Wielka Brytania funtGBP3.200004.90000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.500004.80000
Irlandia funtIEP4.300004.80000
FKP3.000004.80000
Wyspy Man funtIMP3.000004.80000
Guernsey funtGGP3.000004.80000
Jersey funtJEP3.000004.80000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Czynne
poniedziałek8:00-17:00
wtorek8:00-17:00
środa8:00-17:00
czwartek8:00-17:00
piątek8:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz