logo kantor w Raciborzu na Szewskiej
tel. +48 32 414 03 45
Pon-Pt : 8:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2018-12-14 11:20:04
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EuroEUR4.270004.30000
USA dolar USA dolarUSD3.775003.82500
Czechy korona Czechy koronaCZK0.163500.16650
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP4.750004.81500
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF3.780003.84300
Kanada dolar Kanada dolarCAD2.809202.84720
Węgry forint Węgry forintHUF0.013020.01370
Australia dolar Australia dolarAUD2.689902.75570
Dania korona Dania koronaDKK0.571100.58360
Szwecja korona Szwecja koronaSEK0.413200.42500
Norwegia korona Norwegia koronaNOK0.438000.44910
Izrael szekla Izrael szeklaILS0.990001.02900
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EuroEUR 4.180004.33000
USA dolar USA dolarUSD 3.700003.85000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.160000.17000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.650004.84000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.700003.85000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.730002.88000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013000.01430
Australia dolar Australia dolarAUD 2.610002.77000
Dania korona Dania koronaDKK 0.550000.59000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.390000.42500
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.420000.46000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.550000.63000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.032000.03490
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.131000.14800
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.880000.95000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.160002.29000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.050000.06000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.120000.23300
Turcja lira Turcja liraTRY 0.600000.77000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.160000.22000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.520000.57500
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.070000.09000
Albania lek Albania lekALL 0.033000.04100
Indie rupia Indie rupiaINR 0.040000.05990
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.001001.07500
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.410000.49700
Brazylia real Brazylia realBRL 0.970001.10000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.160002.32000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.000005.70000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 0.870001.04000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.550002.74000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.230000.32000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.810000.99900
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003010.00370
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.031000.04040
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.113000.12800
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.006001.07900
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.670002.83000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.060000.08000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.009000.01120
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000210.00029
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.650001.90000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.350001.59000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.340000.47000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.090000.14000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.060000.08500
Katar rial Katar rialQAR 0.850001.08000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000130.00021
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 0.800001.80000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.034000.03900
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.200000.35000
Islandia korona Islandia koronaISK 0.028000.03500
Peru sol Peru solPEN 1.050001.25000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.082000.12600
Oman rial Oman rialOMR 8.0000012.00000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.100000.28000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 8.0000016.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.011000.04700
Kuba peso Kuba pesoCUC 3.000004.80000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.000900.00160
Chile peso Chile pesoCLP 0.004000.00680
Brunei dolar Brunei dolarBND 1.800003.40000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 7.5000015.00000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 1.200002.30000
Armenia dram Armenia dramAMD 0.006000.00950
Argentyna peso Argentyna pesoARS 0.060000.15000
Boliwia boliviano Boliwia boliviano BOB 0.400000.62000
Botswana pula Botswana pulaBWP 0.200000.45000
Belize dolar Belize dolar BZD 1.200002.20000
Fidżi dolar Fidżi dolarFJD 1.300001.99000
Gambia dalasi Gambia dalasi GMD 0.065000.09200
Gwatemala quetzal Gwatemala quetzal GTQ 0.350000.60000
Kambodża riel Kambodża rielKHR 0.000700.00120
Sir Lanka rupia Sir Lanka rupia LKR 0.010000.03500
Malediwy rupia Malediwy rupia MVR 0.150000.35000
Nigeria naira Nigeria naira NGN 0.003000.01500
Paragwaj guarani Paragwaj guarani PYG 0.000500.00080
Tanzania szyling Tanzania szylingTZS 0.001000.00220
Urugwaj peso Urugwaj peso UYU 0.050000.20000
Uzbekistan sum Uzbekistan sumUZS 0.000350.00055
Ceny bilonów
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EuroEUR 3.000004.33000
USA dolar USA dolarUSD 3.700004.05000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.100000.16800
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 3.200004.85000



Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
8:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 419 07 53

Praca w kantorze Nowa

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku : kantor w Żorach

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 Kantor Racibórz