logo kantor w Raciborzu na Szewskiej
tel. +48 32 414 03 45
Pon-Pt : 8:30-17:00 Sob : 8:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2017-11-22 11:43:52
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.22504.2000
USA dolar USA dolarUSD 3.62003.5650
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16600.1630
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.78004.7250
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.64503.6000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.86002.7800
Australia dolar Australia dolarAUD 2.75002.7000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.25004.1000
USA dolar USA dolarUSD 3.65003.5000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16800.1580
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.80004.6500
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.75003.5500
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.90002.7300
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01460.0134
Australia dolar Australia dolarAUD 2.80002.6300
Dania korona Dania koronaDKK 0.58000.5450
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.44000.4000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.45000.4100
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.65000.5400
Japonia jen Japonia jenJPY 0.04400.0350
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.15000.1200
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.05000.9000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.29002.1500
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.08000.0500
Egipt funt Egipt funtEGP 0.40000.1000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.20000.9050
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.26000.1600
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.73004.6300
Chiny juan Chiny juanCNY 0.55400.5210
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.09500.0500
Albania lek Albania lekALL 0.03600.0300
Indie rupia Indie rupiaINR 0.07000.0400
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.09901.0410
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.49500.3950
Brazylia real Brazylia realBRL 1.28001.0200
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.35002.0000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.50004.3000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.10000.8000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.52002.0000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.34000.2100
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.96000.7200
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.00400.0025
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.03750.0250
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.11990.1100
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.10000.8000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.90002.4800
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.08000.0550
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.01350.0090
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.00030.0002
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 2.22001.7500
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.85001.4500
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.45000.2900
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.17000.0900
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.09200.0520
Katar rial Katar rialQAR 1.10000.1500
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.00030.0001
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.80000.6000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.03850.0260
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.35000.1500
Islandia korona Islandia koronaISK 0.03900.0270
Peru sol Peru solPEN 1.35001.0200
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.12500.0800
Oman rial Oman rialOMR 13.00007.2000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.70004.0000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.28000.1000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.00008.0000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.05000.0110
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.80003.0000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.00160.0009
Chile peso Chile pesoCLP 0.00680.0040
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.40001.8000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.00007.5000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.60001.0000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.23003.0000
USA dolar USA dolarUSD 3.85003.5000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16700.1000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.70003.4000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
8:30-17:00
Sobota :
8:00-14:00

Telefon : +48 32 419 07 53

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku : kantor w Żorach

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 Kantor Racibórz