tel. +48 32 419 07 53
Piątek 8:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2019-12-06 16:26:59
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.25204.2850
USA DolarUSD13.83003.9200
Czechy KoronaCZK10.16450.1675
Wielka Brytania FuntGBP15.03005.0850
Szwajcaria FrankCHF13.86003.9200
Dania KoronaDKK10.56800.5800
Szwecja KoronaSEK10.40100.4100
Norwegia KoronaNOK10.41700.4270
Węgry ForintHUF10.01280.0139
Australia DolarAUD12.61002.6950
Chorwacja KunaHRK10.57000.6200
Kanada DolarCAD12.88002.9750
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.17004.3200
USA DolarUSD13.78003.9300
Czechy KoronaCZK10.16000.1700
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.1000
Szwajcaria FrankCHF13.80003.9500
Dania KoronaDKK10.55000.5900
Szwecja KoronaSEK10.38000.4200
Norwegia KoronaNOK10.40000.4400
Albania LekALL10.03500.0440
Węgry ForintHUF10.01270.0141
Australia DolarAUD12.55002.7000
Bułgaria LewBGN12.18002.2900
Chiny JuanCNY10.52000.5700
Chorwacja KunaHRK10.56000.6420
Emiraty Arabskie DirhamAED11.03001.0900
Gruzja LariGEL11.33001.5400
Izrael SzeklaILS11.08001.1650
Japonia JenJPY10.03500.0380
Kanada DolarCAD12.80003.0000
Meksyk PesoMXN10.18000.2500
Rosja RubelRUB10.05500.0660
Rumunia LejRON10.88000.9850
Tajlandia BahtTHB10.11800.1380
Turcja LiraTRY10.66000.7600
Ukraina HrywnaUAH10.15000.1700
Arabia Saudyjska RialSAR10.93041.0604
Argentyna PesoARS10.03020.1202
Armenia DramAMD10.00530.0095
Azerbejdżan ManatAZN12.02832.4073
Bahrajn DinarBHD17.864012.3640
Barbados DolarBBD11.10012.1801
Belize DolarBZD11.36512.1651
Białoruś RubelBYN11.72012.0001
BiH MarkaBAM12.12252.3325
Boliwia BolivianoBOB10.39200.6120
Botswana PulaBWP10.20180.4518
Brazylia RealBRL10.90591.0259
Brunei DolarBND11.79033.3903
Chile PesoCLP10.00340.0062
Dominikana PesoDOP10.07000.0870
Egipt FuntEGP10.21880.2988
Fidżi DolarFJD11.28431.9743
Filipiny PesoPHP10.07050.0844
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00450.0085
Gambia DalasiGMD10.06730.0793
Gwatemala QuetzalGTQ10.34460.4646
Gwinea FrankGNF1000.02050.0497
Honkong DolarHKD10.44000.5150
Indie RupiaINR10.05070.0596
Indonezja RupiaIDR1.0000.27450.3409
Islandia KoronaISK10.02950.0380
Jamajka DolarJMD10.02430.0383
Jordania DinarJOD15.43665.8506
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.90961.1038
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia SzylingKES10.03490.0419
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30300.3601
Kostaryka ColónCRC10.00370.0096
Kuwejt DinarKWD19.396413.8964
Malezja RinggitMYR10.87530.9953
Maroko DirhamMAD10.36400.4640
Mauritius RupiaMUR10.09960.1256
Mołdawia LejMDL10.19850.2685
Nigeria NairaNGN10.00400.0131
Nowa Zelandia DolarNZD12.48852.7184
Oman RialOMR19.179711.2597
Pakistan RupiaPKR10.02030.0302
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.56950.6495
Peru SolPEN11.00101.3310
RPA RandZAR10.21240.2744
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02760.0486
Serbia DinarRSD10.03210.0411
Seszele RupiaSCR10.19390.4139
Singapur DolarSGD12.77002.8800
Sir Lanka RupiaLKR10.01950.0320
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Tunezja DinarTND11.20661.5566
Turkmenistan ManatTMT10.01000.5000
Uzbekistan SumUZS1.0000.34860.5486
Wietnam DongVND1.0000.11900.1790
Wyspy Salomona DolarSBD10.41040.4404
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.78004.1300
Czechy KoronaCZK10.10000.1680
Wielka Brytania FuntGBP13.00004.9800
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBS13.00004.7000
Austria SzylingATS10.1200brak
Belgia FrankBEF10.0610brak
Dania stara KoronaDKS10.4000brak
Estonia KoronaEEK10.1800brak
Guernsey FuntGGP14.0000brak
Hiszpania PesetaESP10.0110brak
Holandia GuldenNLG11.2000brak
Irlandia FuntIEP14.0000brak
Jersey FuntJEP14.0000brak
Litwa LitLTL11.0000brak
Luksemburg FrankLUF10.0600brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.2000brak
Norwegia stara KoronaNOS10.3000brak
Słowenia TolarSIT10.0100brak
Szkocja FuntSCP14.3000brak
Korona SłowackaSKK10.0700brak
Wyspa Man FuntIMP14.0000brak
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek8:00-17:00
wtorek8:00-17:00
środa 8:00-17:00
czwartek8:00-17:00
piątek8:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz