tel. +48 32 419 07 53
Środa 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2021-01-27 14:56:20
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.51504.5530
USA DolarUSD13.73503.7950
Czechy KoronaCZK10.17000.1747
Wielka Brytania FuntGBP15.08005.1500
Szwajcaria FrankCHF14.17004.2480
Dania KoronaDKK10.60250.6140
Szwecja KoronaSEK10.44200.4550
Norwegia KoronaNOK10.43200.4470
Australia DolarAUD12.84002.9200
Kanada DolarCAD12.90002.9700
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.40004.5700
USA DolarUSD13.68003.8200
Czechy KoronaCZK10.16500.1750
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.1600
Szwajcaria FrankCHF14.10004.2500
Dania KoronaDKK10.58500.6200
Szwecja KoronaSEK10.42500.4600
Norwegia KoronaNOK10.41000.4500
Albania LekALL10.03000.0450
Węgry ForintHUF10.01200.0140
Australia DolarAUD12.79002.9000
Bułgaria LewBGN12.20002.4500
Chiny JuanCNY10.47000.6500
Chorwacja KunaHRK10.55000.6600
Emiraty Arabskie DirhamAED10.92001.0650
Gruzja LariGEL10.97001.5000
Izrael SzeklaILS10.93001.1800
Japonia JenJPY10.03400.0395
Kanada DolarCAD12.84002.9500
Meksyk PesoMXN10.12000.2500
Rosja RubelRUB10.04100.0640
Rumunia LejRON10.84000.9800
Tajlandia BahtTHB10.10000.1330
Turcja LiraTRY10.45000.6900
Ukraina HrywnaUAH10.12000.1490
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.57002.2430
Bahrajn DinarBHD17.503711.9139
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.34012.0301
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Honkong DolarHKD10.42000.5500
Indie RupiaINR10.03000.0540
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0310
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2700
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.5500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.40002.9200
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wyspy Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4400
USA DolarUSD13.68004.0200
Czechy KoronaCZK10.10000.1740
Wielka Brytania FuntGBP13.00004.8000
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Waluty wycofane
Ceny hurtowe
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.75005.0600
Australia stary DolarAUD11.85002.7200
Austria SzylingATS10.23000.2800
Belgia FrankBEF10.07900.0950
Dania stara KoronaDKK10.43500.5100
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara kunaHRK10.42000.5900
Estonia KoronaEEK10.20400.2450
Holandia GuldenNLG10.61001.7400
Hongkong stary DolarHKD10.32000.4650
Irlandia stary FuntIEP13.70004.8800
Japonia stary JenJPY10.02400.0356
Kanada stary DolarCAD12.10002.8000
Litwa LitLTL10.92501.1100
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.53005.4600
Niemcy MarkaDEM11.70001.9700
Norwegia stara KoronaNOK10.31000.3890
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.70002.5800
Korona SłowackaSKK10.10600.1280
Słowenia TolarSIT10.01330.0159
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.1200
Węgry stary ForintHUF10.00920.0105
Wyspa Man FuntIMP14.65004.9900
Szkocja FuntSCP14.80005.0500
Jersey FuntJEP14.70005.0500
Irlandia FuntIEP14.60005.0500
Guernsey FuntGGP14.65004.9900
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00005.0800
Australia stary DolarAUD11.82002.7500
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07700.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara kunaHRK10.41000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.2500
Holandia GuldenNLG10.60001.7500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4700
Irlandia stary FuntIEP14.50004.9000
Japonia stary JenJPY10.02300.0360
Kanada stary DolarCAD12.00002.8300
Litwa LitLTL10.92001.1200
Luksemburg FrankLUF10.07800.0960
Łotwa ŁatLVL14.50005.4700
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.4000
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.6000
Korona SłowackaSKK10.10400.1300
Słowenia TolarSIT10.01310.0160
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1300
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspa Man FuntIMP14.60005.0000
Szkocja FuntSCP14.70005.0800
Jersey FuntJEP14.50005.0800
Irlandia FuntIEP14.50005.0800
Guernsey FuntGGP14.60005.0800
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz