logo kantor w Raciborzu na Szewskiej
tel. +48 32 414 03 45
Pon-Pt : 8:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2018-08-16 16:59:51
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.904602.85570
Australia dolar Australia dolarAUD 2.778202.72750
Dania korona Dania koronaDKK 0.584500.57200
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.418000.40620
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.453000.44190
Euro EuroEUR 4.319004.28000
USA dolar USA dolarUSD 3.810003.76000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.167800.16580
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.845004.77000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.829003.78500
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013900.01330
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.615000.58000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.035001.00000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.330004.18000
USA dolar USA dolarUSD 3.830003.68000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.850004.70000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.830003.68000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.930002.77000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014300.01320
Australia dolar Australia dolarAUD 2.810002.65000
Dania korona Dania koronaDKK 0.590000.55000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.430000.39000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.460000.42000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.55000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035200.03100
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.150000.13600
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.985000.93000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.299002.20000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.070000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.299000.10000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.855000.60000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.240000.16000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.800004.60000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.571000.52000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.090000.06000
Albania lek Albania lekALL 0.041000.03300
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.04000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.029500.98000
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.530000.39500
Brazylia real Brazylia realBRL 1.100000.93000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.320002.16000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.650004.95000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.85000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.700002.45000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.340000.21000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.999000.85000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003700.00301
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.042000.03100
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.119000.10800
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.040000.95000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.780002.60000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.080000.06000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.012000.00900
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000350.00020
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.990001.65000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.650001.45000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.470000.34000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.150000.09000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.090000.06000
Katar rial Katar rialQAR 1.080000.80000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000300.00010
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.800000.60000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.043000.03400
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.350000.15000
Islandia korona Islandia koronaISK 0.039500.03100
Peru sol Peru solPEN 1.290001.10000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Oman rial Oman rialOMR 13.000007.20000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.800004.20000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.050000.01100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.800003.00000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001600.00090
Chile peso Chile pesoCLP 0.006800.00400
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400001.80000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000007.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.00000
Armenia dram Armenia dramAMD 0.009500.00600
Argentyna peso Argentyna pesoARS 0.170000.10000
Boliwia boliviano Boliwia boliviano BOB 0.620000.40000
Botswana pula Botswana pulaBWP 0.450000.20000
Belize dolar Belize dolar BZD 1.990001.70000
Fidżi dolar Fidżi dolarFJD 1.850001.60000
Gibraltar funt Gibraltar funt GIP 4.800003.50000
Gambia dalasi Gambia dalasi GMD 0.087000.06500
Gwatemala quetzal Gwatemala quetzal GTQ 0.600000.35000
Kambodża riel Kambodża rielKHR 0.001200.00080
Sir Lanka rupia Sir Lanka rupia LKR 0.040000.00700
Malediwy rupia Malediwy rupia MVR 0.350000.15000
Nigeria naira Nigeria naira NGN 0.001500.00020
Paragwaj guarani Paragwaj guarani PYG 0.000800.00050
Tanzania szyling Tanzania szylingTZS 0.000200.00010
Urugwaj peso Urugwaj peso UYU 0.220000.05000
Uzbekistan sum Uzbekistan sumUZS 0.000550.00035
Wyspy Man funt Wyspy Man funt IMP 4.800003.20000
Guernsey funt Guernsey funt GGP 4.800003.20000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.800003.50000
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.350003.00000
USA dolar USA dolarUSD 4.050003.70000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.800003.20000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
8:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 419 07 53

Praca w kantorze Nowa

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku : kantor w Żorach

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 Kantor Racibórz