tel. +48 32 419 07 53
Piątek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2019-07-19 14:06:04
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.235004.27000
USA dolarUSD3.770003.83000
Czechy koronaCZK0.164500.16730
Wielka Brytania funtGBP4.710004.78000
Szwajcaria frankCHF3.820003.86900
Kanada dolarCAD2.870002.93800
Węgry forintHUF0.013150.01385
Australia dolarAUD2.630002.69000
Dania koronaDKK0.564000.58000
Szwecja koronaSEK0.397000.41300
Norwegia koronaNOK0.436000.44800
Japonia jenJPY0.034500.03580
Chiny juanCNY0.547000.58700
Izrael szeklaILS1.050001.08500
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.150004.30000
USA dolarUSD3.720003.87000
Czechy koronaCZK0.160000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.650004.82000
Szwajcaria frankCHF3.740003.87000
Kanada dolarCAD2.800002.95000
Węgry forintHUF0.013000.01410
Australia dolarAUD2.570002.72000
Dania koronaDKK0.545000.58000
Szwecja koronaSEK0.380000.41500
Norwegia koronaNOK0.420000.45500
Chorwacja kunaHRK0.570000.64200
Japonia jenJPY0.034000.03650
Ukraina hrywnaUAH0.140000.15500
Rumunia lejRON0.880000.95000
Bułgaria lewBGN2.180002.28000
Rosja rubelRUB0.055000.06600
Egipt funtEGP0.190000.29300
Turcja liraTRY0.650000.75000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Chiny juanCNY0.530000.59500
Dominikana pesoDOP0.070000.09000
Albania lekALL0.033000.04300
Indie rupiaINR0.051000.05990
Izrael szeklaILS1.036001.08900
Honkong dolarHKD0.400000.50000
Brazylia realBRL0.920001.07000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.150002.35000
Jordania dinarJOD5.100005.75000
Arabia Saudyjska rialSAR0.920001.06500
Nowa Zelandia dolarNZD2.420002.65000
RPA randZAR0.240000.30000
Malezja ringgitMYR0.810001.00000
Korea Południowa wonKRW0.003010.00370
Kenia szylingKES0.036000.04200
Tajlandia bahtTHB0.118000.12700
Emiraty Arabskie dirhamAED1.000001.06500
Singapur dolarSGD2.700002.89900
Macedonia denarMKD0.060000.08300
Kazachstan tengeKZT0.009000.01100
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.700001.99000
Gruzja lariGEL1.350001.59000
Maroko dirhamMAD0.340000.47000
Mauritius rupiaMUR0.090000.14000
Filipiny pesoPHP0.060000.08500
Katar rialQAR0.900001.07000
Wietnam dongVND0.000130.00021
Tunezja dinarTND0.800001.80000
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Seszele rupiaSCR0.200000.35000
Islandia koronaISK0.028000.03600
Peru solPEN1.100001.29000
Tajwan dolarTWD0.082000.12400
Oman rialOMR8.5000011.30000
Mołdawia lejMDL0.170000.25000
Kuwejt dinarKWD8.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.015000.03900
Kuba pesoCUC3.000004.80000
Kolumbia pesoCOP0.000900.00160
Chile pesoCLP0.004000.00680
Brunei dolarBND1.800003.40000
Bahrajn dinarBHD8.0000012.50000
Barbados dolarBBD1.120002.20000
Armenia dramAMD0.005500.00950
Argentyna pesoARS0.060000.15000
Boliwia bolivianoBOB0.400000.62000
Botswana pulaBWP0.200000.45000
Belize dolarBZD1.400002.20000
Fidżi dolarFJD1.300001.99000
Gibraltar funtGIP3.000000.00000
Gambia dalasiGMD0.065000.09200
Gwatemala quetzalGTQ0.350000.60000
Kambodża rielKHR0.000700.00120
Sir Lanka rupiaLKR0.015000.03000
Malediwy rupiaMVR0.150000.35000
Nigeria nairaNGN0.003000.01500
Paragwaj guaraniPYG0.000500.00080
Tanzania szylingTZS0.001000.00220
Urugwaj pesoUYU0.070000.22000
Uzbekistan sumUZS0.000350.00055
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.32000
USA dolarUSD3.720004.07000
Czechy koronaCZK0.100000.17000
Wielka Brytania funtGBP3.200004.95000
Szwajcaria frankCHF2.300003.80000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Estonia koronaEEK0.18000brak
Irlandia funtIEP4.00000brak
Wyspy Man funtIMP3.00000brak
Guernsey funtGGP3.00000brak
Jersey funtJEP3.00000brak
Niemcy markaDEM1.20000brak
Łotwa łatLVL4.00000brak
Litwa litLTL1.00000brak
Anglia stary funtGBS3.000004.70000
Szkocja funtSCP4.20000brak
Austria szylingATS0.12000brak
Słowenia talarSIT0.01000brak
Belgia frankBEF0.06100brak
Dania stara koronaDKS0.40000brak
Hiszpania pesetaESP0.01100brak
Holandia guldenNLG1.20000brak
Luksemburg frankLUF0.06000brak
Norwegia stara koronaNOS0.30000brak
Korona słowackaSKK0.07000brak
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa 9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek 9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz