tel. +48 32 419 07 53
Środa 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2020-01-22 16:37:59
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.21504.2550
USA DolarUSD13.79003.8600
Czechy KoronaCZK10.16450.1685
Wielka Brytania FuntGBP14.96005.0450
Szwajcaria FrankCHF13.91003.9750
Dania KoronaDKK10.56000.5800
Szwecja KoronaSEK10.39500.4150
Norwegia KoronaNOK10.42300.4350
Węgry ForintHUF10.01280.0140
Australia DolarAUD12.61002.6800
Chorwacja KunaHRK10.57000.6200
Kanada DolarCAD12.88002.9600
Ceny detaliczne
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR14.12004.2700
USA DolarUSD13.72003.8700
Czechy KoronaCZK10.16000.1700
Wielka Brytania FuntGBP14.90005.0500
Szwajcaria FrankCHF13.84003.9900
Dania KoronaDKK10.54500.5800
Szwecja KoronaSEK10.38000.4150
Norwegia KoronaNOK10.40500.4400
Albania LekALL10.03100.0440
Węgry ForintHUF10.01260.0141
Australia DolarAUD12.50002.7000
Bułgaria LewBGN12.14002.2800
Chiny JuanCNY10.51500.5700
Chorwacja KunaHRK10.50000.7000
Emiraty Arabskie DirhamAED11.00001.1000
Gruzja LariGEL11.30001.5400
Izrael SzeklaILS11.08001.1800
Japonia JenJPY10.03400.0380
Kanada DolarCAD12.80003.0000
Meksyk PesoMXN10.18000.2500
Rosja RubelRUB10.05500.0660
Rumunia LejRON10.85000.9800
Tajlandia BahtTHB10.12000.1380
Turcja LiraTRY10.63000.7500
Ukraina HrywnaUAH10.15500.1750
Arabia Saudyjska RialSAR10.92011.0501
Argentyna PesoARS10.02920.1192
Armenia DramAMD10.00500.0092
Azerbejdżan ManatAZN12.00702.3860
Bahrajn DinarBHD17.727712.2277
Barbados DolarBBD11.08112.1611
Belize DolarBZD11.33372.1337
Białoruś RubelBYN11.76911.9991
BiH MarkaBAM12.09552.3055
Boliwia BolivianoBOB10.38460.6046
Botswana PulaBWP10.19940.4494
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.79363.3936
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.06970.0887
Egipt FuntEGP10.22040.3004
Fidżi DolarFJD11.26431.9543
Filipiny PesoPHP10.06940.0839
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00390.0075
Gambia DalasiGMD10.06630.0783
Gwatemala QuetzalGTQ10.33490.4549
Gwinea FrankGNF1000.01990.0491
Honkong DolarHKD10.44000.5150
Indie RupiaINR10.05150.0629
Indonezja RupiaIDR1.0000.28080.3472
Islandia KoronaISK10.02950.0372
Jamajka DolarJMD10.02440.0384
Jordania DinarJOD15.31005.7100
Kambodża RielKHR10.00070.0011
Katar RialQAR10.89211.0863
Kazachstan TengeKZT10.00860.0116
Kenia SzylingKES10.03450.0415
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30680.3639
Kostaryka ColónCRC10.00360.0094
Kuwejt DinarKWD19.261313.7613
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja RinggitMYR10.88891.0089
Maroko DirhamMAD10.35280.4528
Mauritius RupiaMUR10.09850.1245
Mołdawia LejMDL10.19580.2658
Nigeria NairaNGN10.00390.0129
Nowa Zelandia DolarNZD12.45002.6900
Oman RialOMR19.036910.9369
Pakistan RupiaPKR10.01990.0298
Paragwaj GuaraniPYG1.0000.55240.6324
Peru SolPEN11.01201.3420
RPA RandZAR10.21140.2734
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02730.0483
Serbia DinarRSD10.03190.0419
Seszele RupiaSCR10.18930.4093
Singapur DolarSGD12.75002.8600
Sir Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Tunezja DinarTND11.20091.5290
Uzbekistan SumUZS1.0000.33490.5349
Wietnam DongVND1.0000.14630.1963
Wyspy Salomona DolarSBD10.40450.4345
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.72004.0700
Czechy KoronaCZK10.10000.1700
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0200
Szwajcaria FrankCHF12.30003.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJednostkaKupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara KoronaDKK10040.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara kunaHRK10041.5000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary FuntIEP13.8350brak
Japonia stary JenJPY1.00021.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara KoronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary LejROL10.0001.0000brak
Korona SłowackaSKK10.0700brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspa Man FuntIMP13.0000brak
Szkocja FuntSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielaNIECZYNNE

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku.

Firma | Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 - 2018 Kantor Racibórz