logo kantor w Raciborzu na Szewskiej
tel. +48 32 414 03 45
Pon-Pt : 8:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Szewska 5a
Kantor-Szewska5@maax.pl
aktualizacja : 2018-06-19 11:57:46
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.850502.80160
Australia dolar Australia dolarAUD 2.784502.73380
Dania korona Dania koronaDKK 0.587000.57450
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.425300.41350
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.462700.45160
euro euroEUR 4.318004.28500
USA dolar USA dolarUSD 3.760003.71000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166800.16500
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.945004.89000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.780003.72000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013900.01330
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.330004.18000
USA dolar USA dolarUSD 3.770003.62000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.950004.80000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.800003.65000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.860002.70000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014300.01300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.800002.65000
Dania korona Dania koronaDKK 0.590000.53000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.430000.39000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.460000.42500
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.54000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035200.03100
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.149500.13500
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.960000.85000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.350002.19000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.070000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.350000.10000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.900000.72000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.240000.16000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.900004.66000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.580000.52000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.090000.06000
Albania lek Albania lekALL 0.041000.03300
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.04000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.059000.96000
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.530000.39500
Brazylia real Brazylia realBRL 1.100000.93000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.320002.19000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.650004.95000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.85000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.700002.45000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.340000.21000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.999000.85000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003690.00300
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.039900.03100
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.119000.10800
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.020000.92000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.900002.55000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.080000.06000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.012000.00900
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000350.00020
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.990001.65000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.650001.45000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.470000.34000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.150000.09000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.090000.06000
Katar rial Katar rialQAR 1.080000.80000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000300.00010
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.800000.60000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.040000.03200
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.350000.15000
Islandia korona Islandia koronaISK 0.038000.03000
Peru sol Peru solPEN 1.290001.10000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Oman rial Oman rialOMR 13.000007.20000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.900004.20000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.050000.01100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.800003.00000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001600.00090
Chile peso Chile pesoCLP 0.006800.00400
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400001.80000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000007.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.00000
Tanzania szyling Tanzania szylingTZS 0.000200.00010
funt wyspy man funt wyspy manIMP 0.000003.50000
funt guernsey funt guernseyGGP 0.000003.00000
funt jersey funt jerseyJEP 0.000003.50000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.330003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.970003.63000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.169000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.850003.20000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor MAX Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
8:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 419 07 53

Praca w kantorze Nowa

Kantor znajduje się koło sklepu odzieżowego potocznie znanego jako "Żyd" tuż przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza oraz Szewskiej, niedaleko znajduje się Kościół Parafialny pw. Wniebowzięcia NMP.

Oferujemy możliwość negocjacji cen! W celu zawarcia transakcji prosimy o potwierdzenie kursów telefonicznie. W naszych kantorach realizujemy transakcje między rachunkami w dowolnych polskich bankach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy kantory z okolicznych miast.

W naszym kantorze prowadzimy również : przekazy pieniężne Western Union, obsługa rachunków - US , ZUS, ESPEN, TPSA i srzedaż i kupno walut poprzez konta bankowe.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych miastach na Śląsku : kantor w Żorach

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
Copyright © 1989 Kantor Racibórz